Internet Szczytno

Internet Ciechanów

Internet Mrągowo

Internet Przasnysz

Internet Morąg

Internet bezprzewowdowy

Internet bez limitów

Telewizja

Najbogatszy wybór kanałów

Co powiesz na prawie 250 kanałów telewizyjnych, z czego aż ponad 120 w jakości HD? W tym świetle wybór najnowocześniejszej technologii światłowodowej jest raczej oczywisty. Dla Twojej wygody kanały zostały podzielone na 3 pakiety: SMART, OPTIMUM i PLATINUM. Dodatkowo – opcje premium, które zadowolą każdego widza.

Dostępne pakiety telewizji światłowodowej

SMART

OPTIMUM

PLATINUM

149 kanałów

w tym 88 HD

200 kanałów

w tym 120 HD

232 kanałów

w tym 136 HD

47,90

62,90

92,90

Sprawdź listę kanałów dla pakietu SMART telewizji światłowodowej

Sprawdź listę kanałów dla pakietu OPTIMUM telewizji światłowodowej

Sprawdź listę kanałów dla pakietu PLATINUM telewizji światłowodowej

Niezawodna technologia: światłowód

Technologia światłowodowa jest najbardziej zaawansowaną na rynku technologią umożliwiającą nieograniczony rozwój multimedialnych usług, w tym płatnej TV. Wykorzystanie światłowodu zapewnia już dziś dostarczenie Internetu szybszego od łączy sieci kablowych (DOCSIS), łączy telefonicznych (xDSL) oraz dostępu do bezprzewodowego Internetu LTE. Technologia ta z łatwością sprosta jakości 4K UHD. Jest również gotowa na transmisję w rozdzielczościach ponad 20K np. obrazu dookólnego wirtualnej rzeczywistości 360VR. Telewizja Światłowodowa to nie tylko dostęp do najszybszego Internetu oraz rozrywki w postaci setek kanałów TV linearnej. Markę wyróżnia przede wszystkim bardzo wysokiej jakości obraz Full HD oraz stabilność transferu, co przekłada się bezpośrednio na brak jakichkolwiek zakłóceń w transmisji.

Na kilku ekranach jednocześnie

Oglądaj swoje ulubione programy, transmisje sportowe i filmy – kiedy chcesz i na czym tylko chcesz. I nie ma znaczenia, że pozostałych domowników właśnie coś oświeciło i chcą zobaczyć inne programy na drugim telewizorze, tablecie czy smartfonie. W tej technologii wszystko jest możliwe.

Krystaliczna jakość obrazu

Twoje łącze światłowodowe może zapewnić Ci niesamowite wrażenia z oglądania programów w jakości Full HD. Powinieneś także wiedzieć, że już teraz możliwe jest przesyłanie światłowodem obrazu w niespotykanej dotąd jakości – 4K. Tak! Wyświetlają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości, szczególnie jeśli chodzi o najwyższą jakość obrazu.

Multimedialny dekoder

Możesz nagrywać, przewijać i zatrzymywać swoje ulubione programy – dzięki usłudze domowej nagrywarki. Możesz też obejrzeć swoje ulubione audycje nawet 3 dni do tyłu. Wszystko jest możliwe dzięki naszemu nowoczesnemu, zaawansowanemu technologicznie dekoderowi.

 

button zamów
Matcom - Internet bez limitów
ul. Stanisława Moniuszki 5
12-100 Szczytno
tel.: 089 624 99 99
infolinia: 801 520 053
Miejscowości w których świadczymy usługi:
Banie Mazurskie, Braniewo, Celestynów, Chorzele, Ciechanów, Dźwierzuty, Grom, Janowo, Jednorożec, Jedwabno, Korsze, Labuszewo, Lejkowo, Lipowiec, Maków Mazowiecki, Małdyty, Mikołajki, Miłki, Mława, Morąg, Mrągowo, Myszyniec, Nidzica, Olecko, Olsztyn, Olszyny, Ostróda, Pasym, Piecki, Pisz, Przasnysz, Romany, Rozogi, Ruciane Nida, Rydwągi, Ryn, Siemiatycze, Spychowo, Szczytno, Szeroki Bór Piski, Wawrochy, Węgorzewo, Wielbark, Żabi Róg
© Wszystkie prawa zastrzeżone 2018