Rozwiązania IT

Konsulting informatyczny

Zastanawiasz się jakiej konfiguracji sprzętowej potrzebujesz aby sprawnie realizować swoje zadania, głowisz się jakie rozwiązania będą najbardziej optymalne i pozwolą uzyskać najlepsze efekty w stosunku do poniesionych nakładów – ta usługa jest dla Ciebie.

Sprzęt i peryferia komputerowe

Dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi producentami sprzętu IT, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze i najnowsze rozwiązania dostosowane do Twojego budżetu i potrzeb. W naszym portfolio znajdziesz komputery stacjonarne, laptopy, tablety, monitory, drukarki, skanery, klawiatury, myszki, słuchawki, głośniki i wiele innych urządzeń.

Serwery i backup

Serwerownia to technologiczne serce Twojej organizacji, oferujemy rozwiązania które zagwarantują jego niezawodne działanie przez wiele lat i dobierzemy je idealnie do Twoich potrzeb i budżetu.

Monitoring i nagłośnienie IP

Chcesz czuć się bezpieczny w swojej przestrzeni, lub sprawić aby Twój głos dotarł w każdy jej zakamarek?  Oferujemy projektowanie i tworzenie bezpiecznych i niezawodnych środowisk monitoringu i nagłośnienia  IP dla Twojej organizacji.

Systemy AV i konferencyjne

Dostarczamy urządzenia oraz wykonujemy rozbudowane instalacje audiowizualne i wideokonferencyjne oparte o produkty uznanych marek, które przeniosą Twoje spotkania na nowy poziom.

Sieci komputerowe

Zaprojektujemy i stworzymy sieć komputerową (LAN/WLAN) dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań, oraz dostarczymy wszystkie niezbędne aktywny i pasywne elementy infrastruktury

Dla edukacji

Nowoczesne technologie, to klucz do efektywnej i interesującej nauki. W naszej ofercie znajdziesz Google VR, Roboty Edukacyjne i urządzenia do druku 3D, które rewolucjonizują proces dydaktyczny.

Chcesz wiedzieć więcej?

Pobierz i zapoznaj się z naszym portfolio 

Dostawy sprzętu i oprogramowania komputerowego

Kierownik Działu Zamówień Publicznych

Dariusz Barcikowski
d.barcikowski@matcom.com.pl
tel: (+48) 89 624 99 99 wew. 5
kom: (+48) 691 034 839 

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Elżbieta Czartoryska-Warpas
elzbieta.czartoryska@matcom.com.pl
tel: (+48) 89 624 99 99 wew. 5
kom: (+48) 605 610 222