Internet Szczytno

Internet Ciechanów

Internet Mrągowo

Internet Przasnysz

Internet Morąg

Internet bezprzewowdowy

Internet bez limitów

O firmie

O firmie

MATCOM Marcin Sebastian Ziółek
ul. Stanisława Moniuszki 5
12-100 Szczytno
NIP: 7451549097

Przedsiębiorstwo Matcom powstało w 2001 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu usługi dostępu do Internetu dla klientów indywidualnych i biznesu.

Byliśmy pierwszym operatorem, który rozpoczął świadczenie usługi w małych miejscowościach województwa warmińsko-mazurskiego, w których nie było innych możliwości. W wielu miejscach w regionie pozostaje tak zresztą do dziś. Współpracujemy z administracją lokalną w zakresie instalowania otwartych punktów dostępowych HotSpot m.in. w:

  • Elblągu,
  • Korszach,
  • Olsztynku,
  • Szczytnie i innych miastach.

Profesjonalne Biuro Obsługi Abonenta udziela wszystkich niezbędnych informacji i porad w zakresie korzystania z Internetu. W każdej lokalizacji utrzymujemy sieć terenowych opiekunów, którzy dzień i noc czuwają nad komfortem korzystania z Internetu. Dzięki nam uczniowie szkół w niewielkich miejscowościach korzystają z Internetu.

Angażując własne środki oraz wykorzystując unijne wsparcie dotarliśmy do miejsc całkowicie wykluczonych cyfrowo, gdzie dotychczas dostęp do Internetu był niemożliwy. Naszą cechą jest to,
że potrafimy wiele rzeczy rozwiązać indywidualnie na korzyść naszych klientów.

Bieżąca obserwacja rynku spowodowała, że wprowadziliśmy do naszej oferty wiele innowacji, w tym specjalną ofertę skierowaną do studentów, jak również dla osób pobierających z sieci duże pliki (Nocny Express). Szczególną popularnością cieszy się stała promocja „Poleć Matcom znajomym”. Pewni jakości swoich usług mamy w ofercie „próbny miesiąc” – opcja ta pozwala zrezygnować z naszych usług bez konsekwencji w ciągu pierwszego miesiąca trwania umowy. Oprócz tej podstawowej działalności wyposażyliśmy w sprzęt komputerowy wiele instytucji i firm w całym kraju. Z całą pewnością jesteśmy godni zaufania, bo od początku wyznajemy zasadę, że najważniejszy jest Człowiek.

W 2006 roku nasze starania doceniła Kapituła „Jurandów” 2006 przyznając wyróżnienie za szczególne osiągnięcia w dziedzinie informatyzacji. Prowadzimy również działalność charytatywną. Jako główny sponsor zaangażowaliśmy się w organizację Wyborów Małej Miss Ziemi Szczycieńskiej 2008 fundując nagrodę główną w postaci laptopa. Przez długi czas współpracowaliśmy z Warsztatem Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych. Corocznie wspieramy niepełnosprawne dzieci przekazując procent należnego podatku dochodowego. Jesteśmy też liderem własnego autorskiego programu Wspieramy Niepełnosprawnych.

Ciągły rozwój sieci Matcom sprawia, że jesteśmy atrakcyjni dla wielu młodych ludzi, jako pracodawca. Pomagamy stawiać pierwsze kroki w pracy zawodowej, która jest często tą pierwszą.
Matcom - Internet bez limitów
ul. Stanisława Moniuszki 5
12-100 Szczytno
tel.: 089 624 99 99
infolinia: 801 520 053
Miejscowości w których świadczymy usługi:
Banie Mazurskie, Braniewo, Celestynów, Chorzele, Ciechanów, Dźwierzuty, Grom, Janowo, Jednorożec, Jedwabno, Korsze, Labuszewo, Lejkowo, Lipowiec, Maków Mazowiecki, Małdyty, Mikołajki, Miłki, Mława, Morąg, Mrągowo, Myszyniec, Nidzica, Olecko, Olsztyn, Olszyny, Ostróda, Pasym, Piecki, Pisz, Przasnysz, Romany, Rozogi, Ruciane Nida, Rydwągi, Ryn, Siemiatycze, Spychowo, Szczytno, Szeroki Bór Piski, Wawrochy, Węgorzewo, Wielbark, Żabi Róg
© Wszystkie prawa zastrzeżone 2018