Internet Szczytno

Internet Ciechanów

Internet Mrągowo

Internet Przasnysz

Internet Morąg

Internet bezprzewowdowy

Internet bez limitów

Oferta pracy – Pracownik ds. Zamówień Publicznych

Pracownik ds. Zamówień Publicznych

Szczytno

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z prawem zamówień publicznych, w tym m.in.:
    • weryfikacja i analiza warunków zamówienia,
    • gromadzenie i aktualizowanie dokumentów potrzebnych do prawidłowego złożenia oferty,
    • dobór oferowanych elementów zamówienia,
    • prowadzenie rejestru umów przetargowych,
    • podejmowanie działań prowadzących do aktualizacji informacji zawartych w bazie danych,
    • archiwizacje dokumentów przetargowych.

Wymagania:

  • znajomość prawa zamówień publicznych,
  • bardzo dobra techniczna znajomość sprzętu komputerowego (komponentów/składowych),
  • wykształcenie min. średnie,
  • samodzielność, rzetelność, sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • łatwość wyszukiwania informacji w internecie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,
  • mile widziane prawo jazdy (kat. B).

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia oparty na jasnych zasadach,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • możliwość kształcenia i rozwoju.

Matcom - Internet bez limitów
ul. Stanisława Moniuszki 5
12-100 Szczytno
tel.: 089 624 99 99
infolinia: 801 520 053
Miejscowości w których świadczymy usługi:
Banie Mazurskie, Braniewo, Celestynów, Chorzele, Ciechanów, Dźwierzuty, Grom, Janowo, Jednorożec, Jedwabno, Korsze, Labuszewo, Lejkowo, Lipowiec, Maków Mazowiecki, Małdyty, Mikołajki, Miłki, Mława, Morąg, Mrągowo, Myszyniec, Nidzica, Olecko, Olsztyn, Olszyny, Ostróda, Pasym, Piecki, Pisz, Przasnysz, Romany, Rozogi, Ruciane Nida, Rydwągi, Ryn, Siemiatycze, Spychowo, Szczytno, Szeroki Bór Piski, Wawrochy, Węgorzewo, Wielbark, Żabi Róg