Internet Szczytno

Internet Ciechanów

Internet Mrągowo

Internet Przasnysz

Internet Morąg

Internet bezprzewowdowy

Internet bez limitów

Internet satelitarny

Dzięki internetowi satelitarnemu, oferującemu prędkości do 22 Mbit/s (pobieranie) oraz do 6 Mbit/s (wysyłanie) możesz korzystać z Internetu na terenie całego kraju. Nie posiadasz dostępu do Internetu? Dzięki nam możesz korzystać z szerokopasmowego Internetu wszędzie, niezależnie od lokalizacji i infrastruktury. Technologia satelitarna wymaga jedynie niezakłóconego widoku na południe, który umożliwia odbiór sygnału satelitarnego. Internet satelitarny jest idealną alternatywą dla terenów wiejskich, gdzie nie ma tradycyjnego łącza kablowego. Internet satelitarny dostępny w całej Europie w przeciągu 48 godzin.

 

Jak działa Internet satelitarny?

Internet satelitarny bazuje na dwukierunkowej technologii satelitarnej, zarówno pobieranie jak i wysyłanie odbywa się przez satelitę. Konwerter wysyła i odbiera sygnał, satelita znajduje i przekazuje do stacji naziemnej, skąd trafia do sieci.


Dopasuj taryfę do siebie, zamów już dziś
!

Ceny ok


Wybierz długość umowy i skontaktuj się z nami

Ceny ok2

 

button zamów
Matcom - Internet bez limitów
ul. Stanisława Moniuszki 5
12-100 Szczytno
tel.: 089 624 99 99
infolinia: 801 520 053
Miejscowości w których świadczymy usługi:
Banie Mazurskie, Braniewo, Celestynów, Chorzele, Ciechanów, Dźwierzuty, Grom, Janowo, Jednorożec, Jedwabno, Korsze, Labuszewo, Lejkowo, Lipowiec, Maków Mazowiecki, Małdyty, Mikołajki, Miłki, Mława, Morąg, Mrągowo, Myszyniec, Nidzica, Olecko, Olsztyn, Olszyny, Ostróda, Pasym, Piecki, Pisz, Przasnysz, Romany, Rozogi, Ruciane Nida, Rydwągi, Ryn, Siemiatycze, Spychowo, Szczytno, Szeroki Bór Piski, Wawrochy, Węgorzewo, Wielbark, Żabi Róg
© Wszystkie prawa zastrzeżone 2018