Internet Szczytno

Internet Ciechanów

Internet Mrągowo

Internet Przasnysz

Internet Morąg

Internet bezprzewowdowy

Internet bez limitów

Wybierz swoją gminę

Prosimy o wybór swojej gminy z listy po lewej stronie.

Dlaczego My?

W firmie Matcom już od ponad 15 lat oferujemy klientom, najlepsze, sprawdzone i dopasowane do indywidualnych potrzeb usługi dostępu do Internetu, gwarantujące bezkompromisową jakość i najniższą cenę.

Cały czas modernizujemy i rozbudowujemy naszą sieć, aby móc sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy naszą pozycję na rynku zarówno indywidualnym jak i biznesowym.

Dzieje się tak dzięki rozbudowanemu zapleczu technicznemu i sprawnemu serwisowi. Wszystko to daje pewność, że korzystanie z naszej oferty, to czysta przyjemność. Przekonacie się o tym Państwo rozmawiając z naszymi pracownikami, czy to dzwoniąc do biura obsługi klienta Matcom, czy podczas kontaktów z technikami, którzy nie tylko sprawnie i szybko zainstalują Wam Internet, ale też będą służyć radą w każdej sytuacji.

Komfortem dotarcia do globalnej sieci cieszy się już 10 tysięcy naszych dotychczasowych klientów. Zaufali nam zarówno odbiorcy indywidualni jak instytucjonalni. Naszą ofertą przebijamy dostępne na rynku rozwiązania, wygrywając przetargi na dostarczanie usług internetowych. Zadowolenie naszych klientów oraz otrzymane referencje, to najlepsze rekomendacje.

Internet dla Domu:

Internet w domu jest dziś często równie niezbędnym medium, jak prąd czy woda. Ułatwia załatwianie spraw urzędowych i płacenie rachunków, umożliwia dokonywanie zakupów produktów często niedostępnych w najbliższej okolicy, daje możliwość korzystania z tanich usług oferowanych z każdego miejsca na świecie.

O skali tego, jak niezbędny staje się dostęp do globalnej sieci, świadczy powstanie wyrażenia „wykluczeni cyfrowo”. Określa się nim ludzi, którzy są między innymi pozbawieni stałego dostępu do Internetu. To dla nich tworzono rządowe czy regionalne programy, mające zapewnić swobodny dostęp do szybkiego internetu.

Dlaczego jest to takie ważne?

Bez stabilnego łącza trudno dziś szukać pracy, a nawet uczyć się. W szkołach w zapomnienie odchodzą tradycyjne dzienniczki ucznia, zamieniane w e-dzienniki, które służą nauczycielom do komunikacji z rodzicami za pośrednictwem Internetu. Banki czy inne duże firmy, starając się o obniżenie cen usług coraz częściej oferują zamiast tradycyjnych papierowych dokumentów ich wersje elektroniczne, czyli dostarczane za pośrednictwem poczty e-mail, do której nie ma dostępu bez sprawnego łącza internetowego. Prześcigając się w obniżaniu kosztów, wiele firm oferuje część usług gratis, w zamian, za możliwość obsłużenia nas za pośrednictwem Internetu. Przykłady praktycznego zastosowania Internetu, można wymieniać bez końca. Pewne jest to, że jest to dziś oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy.

Skoro wiemy już, że posiadanie przyłącza jest koniecznością w każdym domu, zastanówmy się nad wyborem odpowiedniej dla siebie usługi. W zależności od możliwości technicznych oraz położenia naszego miejsca zamieszkania, możemy wybierać między internetem dostarczanym za pomocą nowoczesnych światłowodów, internet Wi-Fi (radiowy), a nawet internetem satelitarnym.

Ważne, aby usługa, za którą wybierzemy dawała nam jak najwięcej możliwości.

Stabilny internet czy to dostarczany światłowodami czy internet bezprzewodowy, z serwisem gratis, jest dziś niezbędny w każdym domu. Takie usługi gwarantuje firma Matcom.
Matcom - Internet bez limitów
ul. Stanisława Moniuszki 5
12-100 Szczytno
tel.: 089 624 99 99
infolinia: 801 520 053
Miejscowości w których świadczymy usługi:
Banie Mazurskie, Braniewo, Celestynów, Chorzele, Ciechanów, Dźwierzuty, Grom, Janowo, Jednorożec, Jedwabno, Korsze, Labuszewo, Lejkowo, Lipowiec, Maków Mazowiecki, Małdyty, Mikołajki, Miłki, Mława, Morąg, Mrągowo, Myszyniec, Nidzica, Olecko, Olsztyn, Olszyny, Ostróda, Pasym, Piecki, Pisz, Przasnysz, Romany, Rozogi, Ruciane Nida, Rydwągi, Ryn, Siemiatycze, Spychowo, Szczytno, Szeroki Bór Piski, Wawrochy, Węgorzewo, Wielbark, Żabi Róg
© Wszystkie prawa zastrzeżone 2018