Internet Szczytno

Internet Ciechanów

Internet Mrągowo

Internet Przasnysz

Internet Morąg

Internet bezprzewowdowy

Internet bez limitów

Wybierz swoją miejscowość

Prosimy o wybór swojej miejscowości z listy po lewej stronie.

Wybór usługi dostępu do Internetu

Przygotowując ofertę dla klientów firmy Matcom, zadaliśmy sobie pytanie: co jest najważniejsze dla odbiorcy Internetu? Zebraliśmy najlepsze odpowiedzi i dzięki nim powstała oryginalna oferta, która zadowoli najbardziej wymagających klientów. Dlaczego tak jest? Decydując się na wybór dostawcy usług internetowych, powinniśmy zwracać uwagę na wiele czynników, które zagwarantują nam stały, stabilny dostęp do szybkiego internetu.

Zastanawiając się nad wyborem, powinniśmy wziąć pod rozwagę, które rozwiązania są dla nas najlepsze i będą najbardziej efektywne. W zależności od tego możemy skorzystać z internetu światłowodowego, dostępny jest też internet Wi-Fi (bezprzewodowy) lub internet satelitarny. W Matcom zadbaliśmy, aby w naszej ofercie były wszystkie możliwości dostarczenia internetu do naszych klientów.

O wyborze najczęściej zadecyduje miejsce zamieszkania, które uzależnia nas od stosowania konkretnych technologii. Skąd mamy wiedzieć, jaki rodzaj internetu będzie dla nas najlepszy? Firma Matcom, ma w swojej ofercie pełen pakiet usług i wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą nam wybrać najlepsze dla nas rozwiązanie techniczne.

Sprawdzając możliwości dotarcia do nas sygnału szybkiego internetu, musimy mieć gwarancję stabilności połączenia, jego szybkości i znać limity (ograniczenia), które nakładają usługodawcy. Tylko niezakłócony, stały internet bez limitów pozwoli na pełne korzystanie z zalet sieci. Powinno tak być niezależnie od tego czy chcemy korzystać z zamieszczanych w internecie filmów, gier czy robić zakupy w sklepach internetowych, lub za pośrednictwem Internetu używać usług bankowych.

Gwarancji takiego świadczenia usług, w każdym z wymienionych sposobów, możemy oczekiwać od pewnego dostawcy Internetu takiego, jakim jest Matcom.

Kiedy wiemy już, na jaki rodzaj przesyłu danych możemy liczyć w miejscu naszego zamieszkania, powinniśmy przyjrzeć się kolejnym kwestiom. Na przykład temu czy sprzedawca usługi gwarantuje serwis i konserwację urządzeń, dzięki którym do naszego domu trafia Internet.

W firmie Matcom uważamy, że zapewnienie Klientom pomocy wykwalifikowanych pracowników powinno być standardem. Na bezstresowe korzystanie z Internetu, pozwoli tylko świadomość posiadania pewnego i szybkiego lokalnego serwisu. Dostępność fachowców, którzy pracują dla nas, pozwoli w pełni cieszyć się korzyściami płynącymi z posiadania przyłącza internetowego, niezależnie od jego rodzaju. W dzisiejszych czasach, kiedy pęd codziennego dnia lub tryb pracy, zmusza nas do korzystania z usług oferowanych w sieci o różnych porach, ważne jest, aby taki serwis był dostępny całodobowo.

W firmie Matcom, oferując naszym klientom stabilny internet, bez ograniczeń prędkości czy transferu danych, wiemy że mogą oni korzystać z ulubionych witryn lub pracować w sieci gdziekolwiek mieszkają i o każdej porze.
Matcom - Internet bez limitów
ul. Stanisława Moniuszki 5
12-100 Szczytno
tel.: 089 624 99 99
infolinia: 801 520 053
Miejscowości w których świadczymy usługi:
Banie Mazurskie, Braniewo, Celestynów, Chorzele, Ciechanów, Dźwierzuty, Grom, Janowo, Jednorożec, Jedwabno, Korsze, Labuszewo, Lejkowo, Lipowiec, Maków Mazowiecki, Małdyty, Mikołajki, Miłki, Mława, Morąg, Mrągowo, Myszyniec, Nidzica, Olecko, Olsztyn, Olszyny, Ostróda, Pasym, Piecki, Pisz, Przasnysz, Romany, Rozogi, Ruciane Nida, Rydwągi, Ryn, Siemiatycze, Spychowo, Szczytno, Szeroki Bór Piski, Wawrochy, Węgorzewo, Wielbark, Żabi Róg
© Wszystkie prawa zastrzeżone 2018